Restauracje Kołobrzeg

Z restauracji Kołobrzeg goście odwiedzający Kołobrzeg podczas wypoczynku nad morzem korzystają najczęściej i najchętniej. Niezbyt wysokie ceny, dowolny strój, szybka obsługa, luźna atmosfera to gwarancja zadowolenia. Do tego typu lokali zaliczamy najróżniejsze bary, bistra, jadłodajnie, pierogarnie, tawerny itp. Wiele tu miejsc, w których możemy zjeść na szybko dania kuchni światowych, jak kebaby czy sushi.

Restauracje Kołobrzeg, a tawerny

Tawerny w Kołobrzegu będą uzupełnieniem oferty kołobrzeskich restauracji, gdzie możemy się udać w bardziej luzackim ubiorze, a które we właściwy sposób oddają żeglarski charakter miasta. Często do posiłku towarzyszyć nam będą szanty podkreślając morskie cechy spożywanych posiłków. Lokale z grillem, to pomysł dla osób ceniących konsumpcję dań prosto z ognia. Pamiętajmy, że bary, to nie tylko jedzenie, to często możliwość miłego spędzenia czasu przy zimnych i ciepłych napojach i to nie koniecznie bezalkoholowych. Ofertę barów w tym zakresie uzupełniają przede wszystkim puby i tawerny, w których możemy się bawić do późnych godzin nocnych. Tam też możemy poza konsumpcją wykorzystać nasze zdolności sportowe (bilard, dart, itp.) i wokalne (szanty, karaoke, itp.)

Gdzie zjeść w Kołobrzegu?

Kołobrzeg to nie tylko miejsce wypoczynku w Apartamentach Kołobrzeg, ale też miejsce cudownych smaków, których sami doświadczyliśmy, dlatego odpowiedź na pytanie gdzie zjeść w Kołobrzegu może zdecydowanie uprzyjemnić pobyt.

Polecamy Wam wybrane restauracje i kawiarnie:

Najlepsze kawiarnie Kołobrzeg:

Zdecydowanie polecamy położoną na parterze naszych Apartamentów Kołobrzeg CAFE VENEZIA. Poranna kawa z odrobiną co nieco i przemiły personel to wspaniały początek dnia! Inne  znajdziecie sami spacerując leniwie ulicami miasta.

 

 

Najlepsze Restauracje Kołobrzeg

Polecamy wam te miejsca, które najbardziej lubimy. Zdecydowanie bezkonkurencyjna i najbardziej Kołobrzeska jest restauracja Pergola z pięknym widokiem na morze.

 

 

 

 

Gorąco polecamy także  restaurację MOLA, otwierającą niejako Kołobrzeskie MOLO. Dorsz nigdzie nie smakuje tak jak tam.

 

 

 

 

Wieczorem, gdy nadchodzi ten wymarzony czas na piwo, to oczywiście tylko: Trio Molo na molo

Kołobrzeski Colberg smakuje tam wyjątkowo mistycznie.

 

 

 

 

Gdzie na kawę w Kołobrzegu? 

Cafe Venezia

Kaprys Cafe

Coffee Desk

Cafe Americano

Bulwar Cafe

 

 

Gdzie na obiad w Kołobrzegu?

Restauracja Pergola

Domek Kata